Нанесення

Нанесення, або, як ще кажуть – друк, виконується методом термоперенесення (термотрансферу) спеціально призначеними для цього плівками. Таку ж технологію використовують і професійні спортивні клуби. Даним метод зарекомендував себе як найбільш бюджетний та надійний. Також, завдяки простоті даної технології, можна робити окремі екземпляри будь-якого дизайну без підвищення ціни в найкоротші терміни.


Замовляти нанесення номерів та прізвищ, логотипів та емблем можна не лише в індивідуальному порядку: ми приймаємо оптові замовлення від спортивних шкіл, аматорських команд, університетів, юнацьких та дорослих секцій.
Нанесення номерів та прізвищ – затребувана послуга серед футбольних команд. Футбольна форма з нанесенням прізвища та номера – невід'ємний атрибут як професіонала, так і футболіста – любителя. На будь-якому змаганні команда, що бере в ній участь, повинна мати спортивну форму з такими обов'язковими елементами як емблема, а також номери та прізвища на футболці та шортах. Однак, за бажанням самих команд, часто наносяться логотип спонсора ініціали гравців тощо.
Палітра кольорів наших плівок представлена нижче на фото. І це лише не вичерпний перелік можливих кольорів. Таке різноманіття дозволяє нам бути гнучкими у питаннях дизайну. Від Вас потрібно лише надати нам макет зображення у векторному форматі. Але навіть якщо у Вас немає макета та можливості його зробити, наш дизайнер Вам допоможе. Базова ціна створення макета – 300 грн, проте ціна може змінюватись в залежності від складності, - у більшу чи меншу сторону.


 
Нижче наведено список базових шрифтів, якими ми можемо зробити нанесення. Зазначимо, що написи можуть бути будь-яких розмірів. У разі відхилення їх від стандартних значень ціна пропорційно перераховується.

                                  
Якщо у списку немає потрібного шрифту, його ніде знайти і у Вас його теж немає, то ми можемо його відмалювати так само, як і логотипи, емблеми тощо. Ціна та строки виконання цієї послуги розраховуються індивідуально.

Для того, що готовий виріб служив довше, є кілька рекомендацій щодо догляду та експлуатації:


1. вивертайте одяг навиворіт перед пранням;
2. вибирайте делікатний режим;
3. температура – до 40 градусів;
4. прасуйте виріб з виворітного боку.