Командам

Наша головна спеціалізація – екіпірування футбольних (волейбольних, баскетбольних) команд, спортивних шкіл. Ми запрошуємо до співпраці федерації, тренерів, адміністраторів команд, керівників спортивних шкіл та всіх, хто хоче екіпірувати свої команди швидко та якісно.


У нас є все необхідне для ігор, тренувань, зборів команд. Навіть якщо немає чогось на сайті, Ви можете зв'язатися з нами і ми допоможемо знайти те, що вам потрібно.
За кожною командою закріплюється менеджер, який запропонує всі варіанти, узгодить розміри, організує примірку та нанесення на форму, виконає всі прохання і зробить так, щоб спортсмени отримали максимально хороше екіпірування, за максимально гарною ціною та в максимально короткі терміни.
Наш досвід налічує вже понад 10 років. За цей час ми вже екіпірували кілька сотень команд. Ми співпрацюємо безпосередньо з усіма популярними брендами, тому можемо бути досить гнучкими в питаннях ціноутворення.
Багато команд робить замовлення віддалено, і це абсолютно не проблема. Ви можете замовити товар на примірку, спокійно приміряти, визначитися з розмірами та вже впевнено зробити замовлення. Доставку робимо по всій Україні.
Якщо ви знайшли меншу ціну, ніж у нас, зв'яжіться з нами і ми спробуємо запропонувати вам кращу ціну.

Нанесення на форму
Нанесення робимо на власному обладнанні, тому ми можемо робити його досить швидко і контролювати якість. Для нанесення використовують німецькі перевірені плівки. У разі коли тканина «фарбується» використовуємо плівки, які не пропускають фарбу, за рахунок чого номери та інші нанесені елементи не забарвлюються в колір тканини.
Також можливе нанесення повнокольорових емблем команд.

Ціни на нанесення:

55 грн -  одна цифра на спину

40 грн - прізвище

25 грн - невеликий номер на шорти

60 грн - стандартний одноколірний титульний спонсорФорми розрахунку:

- готівкою
- на картку Монобанку
- на розрахунковий рахунок (ФОП, єдиний податок, друга група)